Latvijas paviljons iespēju kvartālā ir vieta, kur tiek stāstīts Latvijas stāsts, prezentēti tās uzņēmumi un veidotas jaunas partnerības. Paviljonā, kas ir unikāls dabas un cilvēka sasniegumu apvienojums, tiek izceltas trīs Latvijas pamatvērtības: savienojamība, izaicinājums un atklājums. Latvijas bagātīgais resurss – kūdra – ir pavediens, kas savieno stāstu un simbolizē valsts ceļu no pagātnes līdz nākotnes sasniegumiem.

Izstādē ir parādīti dažādi Latvijas kā izaugsmes centra aspekti. Apmeklētāji tiek aizvesti ceļojumā no jaunas un enerģiskas valsts ar lielu izaugsmes potenciālu līdz vietai ar unikālu piedāvājumu un tad līdz savienojamības un inovāciju centram. Ceturtajā telpā ir parādīts latviešu pētnieku gēns un viņu spēja īstenot jaunas idejas.

Latvijas paviljons tika papildināts ar dažādiem moderniem digitāliem risinājumiem. Ceturtā telpa sevi izcēla ar milzīgiem spoguļiem, kas aptvēra visu telpu. Telpas vienā malā TAPP radīja digitālu un pilnībā automātisku foto instalāciju kas radīja elpu aizraujošu foto, ko bija iespējams saņemt digitālā formātā pametot Latvijas paviljona telpu. Apvienojot dažādus tehnoloģiskus risinājumus fotografēšanās pieredze bija interesanta un tajā pašā mirklī interesanta.

Globālās pandēmijas iespaidā papildus pasākuma vajadzībām tika izveidota digitālā aplikācija, kas apmeklētājiem deva iespēju doties virtuālā ekskursijā pa paviljonu, pieredzēt praktiski identisku paviljona pieredzi jebkuram un jebkur. Radot šo aplikāciju tika izmantotas līdz šim neizmantotas tehnoloģijas lai 360 tūri papildinātu ar caurspīdīgiem video ekrāniem, noprojecētām sienām, kas atrādīja video materiālus radot sajūtu, ka esat uz vietas izstādē. Aplikācijā tika izstrādā digitāla spēle, kas sastāvēja un daudzām mazām spēlēm, kur katra no spēlēs stāstīja par Latvijas veiksmes stāstiem un Latviju. Lietotāji savā starpā sacentās un mēģināja uzstādīt augstākos rezultātus. Rezultāti tika atrādīti katras valsts ietvaros kā arī globālā skatījumā.

Paviljona autori ir SOIL komanda, ko veido trīs Latvijas uzņēmumi: SIA SOLAVI, SIA DJA, SIA AD PRODUCTION