Burvīgajā Cēsu pilsētā, Latvijā, Cēsu Kosmosa Centrs veicinās jauniešu zinātkāri un ambīcijas. Šajā centrā veidojām izglītojošas datorspēles apvienojumā ar mikrokontrolieriem. Šis inovatīvais centrs iedvesmos nākamās paaudzes ar entuziasmu pieņemt kosmosa izpētes izaicinājumu.

Cēsu Kosmosa Centrs galvenokārt vēlas padarīt kosmosu aizraujošāku un pieejamāku bērniem un studentiem. Interaktīvās datorspēles ne tikai izklaidē, bet arī izglīto, pārbaudot un pilnveidojot spēlētāju zināšanas, spēku, reakcijas laiku un dažādas psihoļoģiskas īpašības – veidojot dziļu interesi par kosmosu un tā izpēti. Kosmosa centrā apmeklētājiem būs iespēja iejusties planētu pētnieku ādā un pētīt, kurš no mikroorganismiem vislabāk ir pielāgots dzīvei uz citām planētām. Tāpat citos eksponātos apmeklētāji varēs piedalīties visu izpētes misijās, pētīt atšķirības starp dažādām kosmosa raķetēm un iepazīt kā cilvēka ķermenis funkcionē bezsvara stāvoklī. 

Caur mikrokontrolieru programmēšanu jaunie inženieri un programmētāji var izdomāt un radīt, dodot vaļu savai iztēlei īpašā klasē, kas bagāta ar dažādām tehnoloģijām – 3D printeriem, mikroshēmām un mikrokontrolieriem. Centrs ir vieta tehnoloģiskam radošumam, kur pārbaudīt savas trakākās teorijas un apmainīties ar viedokļiem ar zinošiem speciālistiem.

Dodies uz Cēsu Kosmosa centru un apgūsti jaunas prasmes. Iespējams tieši Tavas zināšanas nākotnē palīdzēs nogādāt pirmo latvieti un mēness un vēl tālāk.